به گزارش پایگاه خبری استهبان فردا یوسف کارگر فرماندار استهبان بمناسبت فرارسیدن روز قدس پیامی خطاب به مردم شهرستان صادر کرد.
متن پیام به شرح زیر است :

بسمه الله الرحمن الرحیم

« فلسطین پاره تن اسلام است »

امام خمینی (ره)

قدس شریف اولین قبله مسلمانان جهان ایستاده و با صلابت همچون گذشته خاری در چشمان استکبار جهانی و در رأس آن آمریکای جنایتکار و رژیم کودک کش اسرائیل است .

حریم امن الهی امروز نمادی از سنگر مبارزه مظلومان در برابر ستمکاران است و هر مسلمان آزاده‌ای بر خود واجب می داند با فریاد حق طلبی در برابر این ظلم، از مردم مظلوم فلسطین حمایت کند .

شکی نیست که با تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی ( مد ظله ) مبنی بر نابودی اسرائیل در آینده، پایان فتنه صهیونیستی در راه است و حلاوت آزادی قدس مظلوم به زودی کام مسلمانان و تمامی آزادی خواهان جهان را شیرین خواهد کرد .

امسال که پس از وقفه‌ای کوتاه در برگزاری راهپیمایی روز جهانی قدس به‌دلیل شرایط کرونایی، بار دیگر این توفیق الهی نصیب ملت بزرگ ایران اسلامی شده است، بی‌تردید شاهد جلوه‌های حماسی از حضور باصلابت مردان و زنانی خواهیم بود که دل در گرو آرمان قدس شریف داشته و هیچ تردیدی در تحقق وعده الهی ندارند.

اینجانب ضمن گرامی‌داشت روز جهانی قدس و ادای احترام به ارواح مطهر شهدای انتفاضه و جبهه مقاومت، مردم مومن و روزه‌دار شهرستان استهبان را به تجدید پیمان با آرمان‌های امام راحل و رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در حمایت از مردم مظلوم فلسطین و تحقق آرمان آزادی قدس شریف با محو غده سرطانی از منطقه و نابودی رژیم کودک‌کش صهیونیستی دعوت می‌کنم.

یوسف کارگر
فرماندار شهرستان استهبان