در مراسمی با حضور یوسف کار سرپرست فرمانداری استهبان ، اعضای شورای اداری شهرستان، مدیریت آموزش و پرورش ، معاونین و کارشناسان با جمعی از مدیران و دبیران مدارس شهرستان ، دستاوردها و نتایج آموزشگاه نمونه دولتی شبانه روزی خاتم الانبیا (ص) در کنکور سراسری به معرض نمایش گذاشته شد.

به گزارش پایگاه خبری استهبان فردا به نقل از روابط عمومی فرمانداری استهبان ؛یوسف کارگر سرپرست فرمانداری استهبان در حاشیه این مراسم اظهارداشت : جوانان ، سرمایه های بی بدیل جامعه در مسیر توسعه کشور هستند که به پشتوانه دریای استعدادهایشان می توانند نقش های بزرگ اجتماعی را بر عهده بگیرند و توانایی های شگرف خویش را به اثبات برسانند. خرسندم که شاهد افتخار آفرینی شما درکنکور سراسری با کسب رتبه های برتر هستم .

کارگر بیان داشت : آنچه امروز به همت والای این جوانان سرافزار رقم خورد یکی از تاریخی ترین و کم نظیرترین دستاوردهایی بود که در دفتر افتخارات آموزش و پرورش شهرستان استهبان ثبت شد.

در این مراسم که به مناسبت گرامیداشت دهه مبارک فجر و به همت دبیرستان خاتم الانبیا (ص) برگزار گردید از بیش از هفتاد تن از رتبه های زیر ۳۰۰۰ کنکور این آموزشگاه در سه سال اخیر تقدیر شد.