یوسف کارگرسرپرست فرمانداری استهبان به همراه رئیس راهداری استهبان با سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای فارس دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش پایگاه خبری استهبان فردا  به نقل از روابط عمومی فرمانداری استهبان ؛ یوسف کارگر سرپرست فرمانداری استهبان از اقدامات صورت گرفته در حوزه راهداری در چند ماهه اخیر و ایام نوروز از مدیر کل تقدیر و تشکر کردند و مشکلات موجود در این حوزه را مطرح کردند.

سرپرست فرمانداری استهبان پیگیر روکش آسفالت راههای استحفاظی بخصوص راه مواصلاتی استهبان – ایج شدند و خواستار تامین ۵ عدد برج روشنایی جهت تقاطع های حادثه خیز و مه گیر شده و با توجه به مشکلات مردم روستای پل شکسته درخواست آسفالت راه ارتباطی این روستا را مطرح کردند.
از دیگر مطالبات مهم یوسف کارگر که در توازن سال گذشته نیز تامین اعتبار شده بود تکمیل روشنایی خطی محور بزرگراه حدفاصل دوراهی خیر تا روستای گرده بود و در آخر نیز خواستار احیاء خط کشی معابر اصلی و فرعی و روستایی شدند.

سرپرست اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای نیز با اشاره به اینکه تامین اعتبار راههای فرعی و روستایی به صورت استانی بوده و باید در کمیته برنامه ریزی شهرستان ردیف بودجه در نظر گرفته شود از ازسرگیری عملیات لکه گیری و درگیز محور اصلی از اردبهشت ماه خبر دادند و همچنین قول مساعد جهت در اختیار گذاشتن ۵ عدد برج روشنایی و مشخص کردن پیمانکار جهت اجرا و تکمیل روشنایی خطی در آینده نزدیک دادند.
ایشان همچنین تامین اعتبار آسفالت و ابنیه فنی راه روستایی پل شکسته را متقبل و ابراز امیدواری کردند که این جاده با کمک ادوات اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان و همکاری عوامل سد رودبال و پشتبانی فرماندار محترم مرمت، زیرسازی و آسفالت خواهد شد.

در این دیدار در مورد دیگر مشکلات حوزه راهداری از جمله محور واریانت ایج – داراب، قسمت رانشی گردنه توبش محور استهبان – نی ریز، تامین نیروی انسانی مورد نیاز در بخش راهداری و…. رایزنی هایی صورت پذیرفت.

در انتها جناب دکتر راستیار از حضور فرماندر محترم استهبان و پیگیری مشکلات این حوزه و همکاری و تعامل همه جانبه ایشان با اداره راهداری شهرستان تشکر و قدردانی کردند.