به گزارش پایگاه خبری استهبان فردا  سرهنگ امیری  به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج پیامی منتشر کرد.

متن پیام فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج سپاه استهبان به شرح زیر می باشد؛

بسم الله الرحمن الرحیم

“بسیج لشکر مخلص خداست”
این جمله ماندگار بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی چه زیبا جایگاه و اهمیت بسیج را به تصویر کشیده است و هفته بسیج یادآور از خود گذشتی های فرزندان رشید ایران اسلامی است که در طول عمر باعزت این نهاد مردمی، همواره در قامت تعهد، اخلاص، ایمان و تخصص ایفای نقش نموده اند.

بسیج همیشه در صحنه بوده است و در ادوار مختلف تاریخ پرفروغ انقلاب اسلامی مایه سربلندی، سرافرازی و اقتدار کشور عزیز ایران اسلامی بوده است و در مواقع حساس، توانسته مظهر اتحاد و انسجام ملی باشد.

بسیج در کنار مردم، همراه مردم و مایه مباهات و افتخار نظام است که در هنگامه‌های سخت چون ۸ سال دفاع مقدس سلحشورانه از ایران اسلامی دفاع کرد و لحظه‌های نابی را در تاریخ این سرزمین ثبت نمود و امروز نیز در عرصه‌ای دیگر و این‌بار در میدان‌های فرهنگی، اقتصادی و سازندگی برای آبادانی این آب و خاک در جهاد است.

پرواضح است که نقش بسیج در کنار دیگر نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی و مجموعه دستگاه‌های خدمتگزار در رخدادهای مختلف چون محرومیت زدایی، عمران و آبادانی، کنگره عظیم اربعین و کمک و مساعدت در کمک به مردم در بلایای طبیعی چون سیل و زلزله و اهتمام جدی در مبارزه‌ با کرونا حقیقتا کم نظیر، بی بدیل و شایسته تقدیر است.

اینجانب ضمن تبریک این هفته به همه بسیجیان به ویژه مردم شریف شهرستان قرآنی استهبان که حقیقتا در دوران دفاع مقدس بسیجی‌وار با شایستگی هرچه تمام‌تر خود را نشان دادند، از درگاه خداوند قادر و متعال برای همگان آرزوی سلامتی، توفیق و سربلندی مسئلت می نمایم.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه استهبان
۲۹ آبان ماه ۱۴۰۲