به گزارش پایگاه خبری استهبان فردا حجت الاسلام والمسلمین شیخ مصطفی خاوری امام جمعه و احمد رضا کمالی سروستانی فرماندار استهبان با صدور پیامی مشترک هفته بسیج با شعار (بسیج پاره تن مردم است) را به تمامی مردم و بسیجیان تبریک گفتند.

متن پیام به شرح زیر است :

بسمه تعالی

هفته بسیج به مانند شناسنامه بسیجیان بوده تا در این هفته رفتار، برنامه‌ها و فعالیت‌های آنها بازگو شود.

بسیجی نه برای مقام و نه برای پول که برای حفظ اقتدار وحفظ خاک وتثبیت انقلاب اسلامی جان عزیزش را در جنگ تحمیلی تقدیم کرد  و بر اساس نیت پاک و اعتقاد به خداوند متعال و ارزش های والای دین اسلام به میدان جنگ شتافت و مانع از تحقق اهداف دشمنان در ضربه زدن به کشور شدند.

بسیج و بسیجی نماد اخلاص و تداعی گر ایثار و دلاوری، پرچمدار ولایت مداری، شکوه جهاد و خدمت رسانی خالصانه، صادقانه و بی منت و سمبل مقاومت در برابر ظلم است؛ در واقع امروز بسیج تنها یک نهاد نیست بلکه یک تفکر و منش است، چه بسا اگر تفکر و ایمان بسیج در دوران هشت سال دفاع مقدس نبود قطعاً نمی‌توانستیم در برابر دشمن تا بن دندان مسلح و جهان استکبار و غرب ایستادگی کنیم. اکنون بسیج به آنچنان پختگی و توانایی رسیده که می‌توان امیدوار بود که ظرفیت‌های این نهاد انقلابی بیش از پیش نمایان‌تر می‌شود.

در طول عمر پر برکت بسیج، پویایی ویژگی مشهود این نهاد ولایی و مردمی بوده و اکنون شاهد جانفشانی این عزیزان در عرصه‌های مختلف بخصوص مقابله با شیوع ویروس منحوس کرونا هستیم و تعامل بسیج با وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و سایر نهادهای مرتبط مقابله کننده با ویروس کرونا زبانزد خاص و عام است.

اینجانبان هفته بسیج را به همه بسیجیان عزیز به ویژه مردم شریف و همیشه در صحنه شهرستان استهبان که بسیجی وار در حماسه دوران دفاع مقدس به بهترین نحو نقش خود را ایفا کردند و خانواده معظم شهدا و ایثارگران تبریک می‌گوییم و از آستان خداوند قادر متعال؛ سرافرازی و سربلندی ایران اسلامی را در سایه سار عنایات حضرت امام زمان (عج الله تعالی فرجه الشریف) و در راستای منویات مقام معظم رهبری (مد ظله العالی) مسئلت داریم.

حجت الاسلام مصطفی خاوری
امام جمعه شهرستان استهبان

احمد رضا کمالی سروستانی
فرماندار شهرستان استهبان